پیام تبریک مدیر عامل سازمان همیاری به مناسبت دهه کرامت

 

 

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران فرارسیدن دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، محمدرضا آذرنیا در این پیام فرارسیدن دهه کرامت همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) را به عموم ملت ایران و  پرسنل این سازمان تبریک و شادباش گفت.
در پیام مدیرعامل ذکر شده است: مضجع شريف امام رضا(ع) و بارگاه منور و قدسي كريمه اهل بيت(س) همچون نگيني درخشان بر خاك ايران زمين و سند افتخاري براي ساكنين اين سرزمين در پيروي از ائمه اطهار محسوب می شود.
دهه اول ذي القعده، كه به يمن ميلاد فرزندان همام امام موسي كاظم(ع)، به نام دهه كرامت نامگذاري شده است، ایام بسیار مبارک و پر برکتی است كه در آن به واسطه ميلاد انوار الهي، عرش شكوفه باران است و فضا آكنده از عطر حضور ملائك مقربي است كه زانوي ادب بر زمين نهاده اند.
خجسته ايامي است كه رحمت و كرامت الهي تابيدن گرفته و مژده شكوفا شدن غنچه هاي زيبا در باغ بوستان حسن نبوي را بر آسمانيان و زمينيان داده مي شود، گلهاي رعنايي كه با شكفتن خود، شادي و عشق را ميهمان دل هاي مسلمانان و دلدادگان اهل بيت عصمت و طهارت مي كنند. 
دهه كرامت سرشار از معاني، ارزش ها و مفاهیم پرمعنا، سازنده و ارزشمند الهي انساني و یادآور تمام خوبی‌ها، ارزش ها و كمالات انسانی است.
این دهه فرصت مغتنمي برای نشر و تعمیق فرهنگ اهل بیت به ویژه فرهنگ فاطمی و رضوی است تا با بهره مندي از دریای خروشان آموزه های قرآنی، زمینه آشنائی هر چه بیشتر نسل جوان با فرهنگ اهل بیت به ویژه امام هشتم شیعیان، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و بانوي دو عالم حضرت فاطمه معصومه (س) فراهم گردد.
فرارسيدن اول ذیقعده، ولادت سراسر نور و شادي شفيعه روز جزاء، كريمه اهل بيت، حضرت فاطمه معصومه(س) و يازدهم ذيعقده، ميلاد فرخنده و پرنور و سرور هشتمين حجت خدا، آيت حق حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و دهه نوراني كرامت را به تمامي رهپویان طريق پرافتخار عصمت و طهارت و دوستداران و پيروان راستين ائمه معصومين تبريك و تهنيت گفته ،اميدوارم خداوند متعال همواره توفيق شناخت و معرفت اهل بيت و حركت در مسير مكتب نجاتبخش انبياء الهي را بر همه ما مسلمانان ارزاني فرمايد.

معرفی مدیرعامل


 

 مهندس آذرنیا
مدیر عامل سازمان

همیاری شهرداریهای استان تهران

 

 

 

 

 

 

 

RSS اخبار سایت

اخبار پایگاه بسیج اخبار پایگاه بسیج کل اخــبار سـایت کل اخــبار سـایت

آمار بازدید

امروز16
دیروز24
هفته جاری142
ماه جاری325
مجموع بازدیدها19745

آی پی شما 54.234.13.175
Unknown ? Unknown

اوقات شرعیسایتهای دیگر

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group