شهردار آبسرد:در راستای غنی سازی اوقات فراغت،مسابقات جام جهانی از نمایشگر شهری بوستان بزرگ الغدیر پخش می شود

به گزارش روابط عمومی،شهرداری آبسرد ازجمله ادارات فعال خدمت رسان در زمینه های اجتماعی و فرهنگی میباشد که سالانه هزینه های را نیز دراین رابطه  متقبل می شود.

پرویز قنبری،شهردار آبسرد اهمیت به اوقات فراغت را در رضایتمندی جوانان و شهروندان بسیار موثر دانست و بیان کرد:تلاش برای غنی سازی اوقات فراغت درحیطه وظایف اداراتی است که در حوزه فرهنگی و اجتماعی فعالیت می نمایند.وی افزود: درآبسرد،شهرداری نقش بسزا و چشمگیری در غنی سازی اوقات فراغت شهروندان محترم دارد.

شهردار آبسرد اظهارداشت:اهمیت این موضوع برای مدیران شهری آبسرد به اندازه ای است که در فعالیت های عمرانی شهر نیز بخش قابل توجه ای از پروژه ها به نحوه پرکردن اوقات فراغت جوانان وشهروندان اختصاص داده شده است.از آنجمله می توان به ساخت پیست دوچرخه سواری،پیست پیاده روی،اختصاص فضای بازی کودک،جانمایی میز پینگ پنگ و فوتبال دستی،نصب وسایل ورزشی و... در پارک الغدیر اشاره نمود.

قنبری افزود:برگزاری جشن ها و جنگ های متعدد در مناسبتهای ملی و مذهبی و تعریف آیتم های متنوع دراین برنامه ها و دعوت از هنرمندان مطرح صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران همه در راستای فراهم نمودن اوقاتی خوش برای همشهریان آبسردی و حومه آن می باشد.

وی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و نقش آن در پرکردن اوقات فراغت خاطر نشان ساخت: علاوه بر 5درصد اعتباری که  ازدرآمد شهرداریها به کتابخانه ها تعلق میگیرد درنمایشگاه کتاب سال جاری 420 جلدکتاب با موضوعات و مضامین مختلف با مساعدت شهرداری آبسرد برای کتابخانه بعثت این شهر خریداری شد.

این مسئول بااشاره به گوشه ای ازبرنامه های فرهنگی در سال گذشته بیان داشت: در ایام دهه مبارک فجر سال 92 نمایشگاه قرآنی فجر انقلاب متشکل از چندین غرفه باحمایت و مساعدت شهرداری ابسرد بر گزار گردید و همچنین در زمینه ورزشی هم مسابقات کشوری موی تای و کیک بکسینگ نیز با پیگیری و حمایت مدیران شهری آبسرد در سالن علی ابن ابیطالب به مدت دو روز برگزار شد که میزبان ورزشکاران عزیز از سراسر کشور بودیم.

شهردار آبسرد در پایان افزود:باتوجه به اهمیت مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 و مسابقات جهانی والیبال همزمان با پخش سراسری این مسابقات از نمایشگر بزرگ بوستان الغدیر نیز پخش خواهد شد.

 

بانک اطلاعات مشاوران

معرفی مدیرعامل

 

محمد حسین شیخیانی

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

پیوند ها

اوقات شرعیRSS اخبار سایت

اخبار پایگاه بسیج اخبار پایگاه بسیج کل اخــبار سـایت کل اخــبار سـایت

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group