نشست مشترک فی مابین شهرداری شریف آباد و سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران

 

به گزارشروابط عمومی و اموربین الملل سازمان : روزبیست و پنجم دیماه ساعت13:00 نشستی مشترک بین شهرداری شریف آباد و سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران در محل دفتر معاونت بازرگانی سازمان برگزار شد.دراین جلسه  مهندس میرزایی شهردار محترم شریف آباد و اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس رحیمی بابادی معاونت محترم بازرگانی و مهندس آریامنش معاونت محترم تولیدی و مشارکت و مهندس فردین پریزن معاونت محترم اداری و مالی سازمان حضور به هم رساندند.

این جلسه از سوی سازمان با عنوان طرح تعویض ماشین آلات فرسوده و سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذار در خصوص فان پارکهای آلمانی در شهر شریف آباد بود.
در ابتدا دکتر رحیمی ضمن تشکر و قدر دانی از حاضرین جلسه بابت حضور در جلسه،به معرفی توانمندیهای سازمان به عنوان یک بازوی اجرایی شهرداریها پرداخت. در این خصوص معاونت بازرگانی ضمن معرفی شرکت سرمایه گذار به معرفی ماشین آلات جهت ارتقاع ناوگان خودرویی آن شهرداری نیز پرداخت. و در آخر اعلام هرگونه آمادگی و همکاری را با خدمات شهری و امور خودرویی شهرداری شریف آباد را بیان کردند.
ضمنا در خصوص پروژه های عمرانی از جمله ساخت ساختمان شورای شهر شهرداری پاکدشت و انجام روشنایی پارکها و فضای سبز و تجهیز مبلمان پارکی نیز بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت و مقرر گردید شهرداری پاکدشت کلیه نیازهای خودرا در زمینه های مطرح شده به صورت مکتوب به سازمان اعلام نماید، تا مقدمات عملیاتی شدن پروژه ها و طرح ها از طرف سازمان انجام پذیرد.

 

معرفی مدیرعامل

 

محمد حسین شیخیانی

سرپرست سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

پیوند ها

اوقات شرعیRSS اخبار سایت

اخبار پایگاه بسیج اخبار پایگاه بسیج کل اخــبار سـایت کل اخــبار سـایت

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group