هماهنگی برگزاری مراسم سیزده آبان در دماوندبرگزار شد.

 

هماهنگی برگزاری مراسم سیزده آبان در دماوند برگزار شد.

ناصر محمودی‌فرد با اشاره به آغاز ایام محرم‌الحرام اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم از مریدان واقعی امام حسین (ع) باشیم و در مسیر آزادگی، شهادت و حق‌طلبی ایشان گام برداریم. وی با بیان اینکه باید همچون سال‌های گذشته در روز 13 آبان اقدامات خوبی صورت گیرد، افزود: امسال باید با توجه به تقارن این روز با ایام تاسوعا و عاشورا، تدبیری بیندیشیم که تصمیم‌گیری خوبی داشته باشیم و بتوانیم در کنار مراسم عزاداری این ایام، مراسم روز 13 آبان را به خوبی برگزار کنیم.

 

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه باید کسانی که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و در روز 13 آبان فعالیت داشتند و به شهادت رسیدند مورد تجلیل قرار گیرند، تصریح کرد: 13 آبان نقطه عطف حرکت دانش‌آموزان و دانشجویان در مبارزه علیه رژیم پهلوی بود.

 

محمودی‌فرد همچنین گفت: 13 آبان، روز دستیابی به عدالت، برخورد با اقدامات استکبار جهانی و آمریکا و تسخیر لانه جاسوسی است؛ در این روز، اقداماتی صورت گرفت که به عنوان سرمنشأ مبارزات مردم ایران علیه آمریکا و استکبار در تاریخ به ثبت رسیده و ماندگار شده است.

 

فرماندار دماوند با بیان اینکه مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) باید به نحو احسن انجام شود، تأکید کرد: در این زمینه، نباید روز 13 آبان تحت‌الشعاع این ایام قرار گیرد و باید بدان اهمیت داد. وی گفت: بخشی از مراسم 13 آبان باید به صورت خودجوش صورت گیرد و این موضوع باید در هیئت‌های مذهبی و مدارس شهرستان دماوند ‌بومی‌سازی شود.

 

 

بانک اطلاعات مشاوران

معرفی مدیرعامل

 

محمد حسین شیخیانی

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

پیوند ها

اوقات شرعیRSS اخبار سایت

اخبار پایگاه بسیج اخبار پایگاه بسیج کل اخــبار سـایت کل اخــبار سـایت

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group