دیدار صمیمانه دهقان با بانوان همکار سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران

photo 2024 01 06 16 07 23

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران به مناسبت فرارسیدن میلاد پربرکت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) و روز زن، حسین دهقان، مدیرعامل در نشستی صمیمانه با کارکنان زن این سازمان دیدار کرده و این روز خجسته را به آن‌ها تبریک و تهنیت گفت.

در این نشست صمیمانه که با حضور جلال ذاکری، مسئول حراست و سودابه نوری، مدیر اداری برگزار شد، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران ضمن تبریک فرارسیدن این روز فرخنده، مقام شامخ حضرت ام‌ابیها(س) را الگوی بی‌بدیلی برای تمامی زنان و دختران ایران زمین دانست.

دهقان، همچنین با اشاره به صفات برجسته دخت نبی مکرم اسلام(ص) به مانند؛ صداقت، شجاعت، ایثار و صبر، سبک زندگی این بانوی فخیمه را چراغ راهی نورانی برای مادران و بانوان دانست.

وی در ادامه از تلاش‌های بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر بانوان همکار، همپای همکاران مرد در سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران قدردانی کرده و نقش آن‌ها در پیشبرد اهم اهداف سازمان را بی‌همتا دانست.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران، همچنین تقارن این روز مبارک با ایام شهادت سردار دل‌ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفای ایشان را که با اقدام بزدلانه و تروریستی آمریکا به مقام شهادت نائل شد به مردم شریف و شهیدپرور ایران تسلیت گفته و ابراز امیدواری کرد تا همه ملت فهیم ایران اسلامی با تاسی از ایثار و وطن‌دوستی این مجاهد نستوه، هریک نقش بایسته خود را در راستای تعالی کشور ایفا کنند. 

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group