برگزاری سفر آموزشی به همت سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران

papa 1

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان تهران و به نقل از مدیر آموزش و توسعه سازمان این سفر آموزشی در راستای ارتقاء رویکرد های علمی و عملی مدیران آموزش شهرداریهای استان تهران به میزبانی شهرداری مشهد برگزار شده است. 

ابراهیم خیراندیش مدیر آموزش و توسعه سازمان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این سفر آموزشی به استان خراسان رضوی بیان کرد: این سفر با حضور 46 نفر از مديران آموزش شهرداریهای استان تهران در راستای كسب تجربيات جديد و تحول گرايي در حوزه مديريت آموزش در شهر مشهد و به میزبانی شهرداری مشهد فرصت مناسبي براي كسب تجربه‌هاي تازه‌ در حوزه آموزش بوده است.

خیراندیش با تاكيد بر لزوم ارتقاي سطح دانش و مهارت هاي مديريتي مديران آموزش شهرداریها گفت: اين گونه سفر ها تاثير مهم و اساسي در رويكردهاي علمي و عملي و انتقال تجربه ها، براي تيم بازديد كننده ايجاد مي كند.

وی افزود: در این سفر آموزشی مدیران آموزش ضمن بازدید از کارخانه نوآوری ، سازمان آتش نشانی و قطار شهری مشهد، در کارگاه های آموزشی که به همت شهرداری مشهد برگزار شد حضور بعمل رساندند.

مدیر آموزش و توسعه سازمان در ادامه مهمترين هدف برگزاري اين سفر را بهبود كيفيت مديريت آموزش دانست و ضمن تبيين نتايج و دستاوردهاي سفر علمي، خاطرنشان كرد: برنامه ريزي و اجراي سفر آموزشی ي علمي، اهداف متنوع و قابل حصولي را براي مديران به دنبال دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این سفر آموزشی 3 روزه از تاریخ 6 الی 9 آذر ماه با حضور 46 نفر از مدیران آموزش شهرداریهای استان تهران به میزبانی شهرداری مشهد برگزار شده است.

 

papa 2

papa 3

papa 4

 

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group