.
چهارشنبه 5 ارديبهشت 1403.
تاریخ امروز :

آغاز دوره‌های آموزشی شهرداران و پرسنل شهرداریهای استان تهران

kheirandish

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران، خیراندیش مدیر آموزش سازمان همیاری شهرداری‌های استان ضمن اعلام آغاز دوره های آموزشی شهرداران و پرسنل شهرداریهای استان تهران اظهار نمود : پیرو تفاهم نامه ای که خرداد ماه سال جاری فی مابین استانداری تهران و سازمان همیاری شهرداریهای استان منعقد گردید کلیه امور آموزشی و پژوهشی، شهری و روستایی استانداری تهران به این سازمان واگذار شد.

وی افزود : تاییدیه برنامه آموزشی سال ١٤02 پس از اعلام نیازسنجی آموزشی شهرداریها جهت برگزاری دوره ها، در چارچوب برنامه ریزی از پیش تعیین شده سازمان شهرداریها ، مصوب و جلسات هماهنگی جهت اجرای آن در دفتر آموزش سازمان همیاری شهرداریهای استان برگزار شده است.

خیراندیش در ادامه اظهار داشت : پس از اخذ استعلام بها از مراکز آموزشی معتبر در نهایت جهاد دانشگاهی تهران را بعنوان مجری آموزشی برگزاری این دوره ها انتخاب و پس از عقد تفاهم نامه و قرارداد با مجری از 15 مهرماه  آغاز و تا بهمن ١٤٠2 ادامه خواهد داشت.

مدیر آموزش سازمان همیاری شهرداری‌های استان تصريح كرد: روند نیازسنجی دوره های آموزشی کارکنان در ماه پایانی هرسال آغاز و بعد از آن جهت تایید در كميته آموزش شهرداری به معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری ارسال و سپس جهت اجرا به سازمان همیاری شهرداریهای استان ارسال میگردد.

وی عنوان كرد : این دوره ها برای 46 شهرداری در قالب 7 گروه با حدود 200 هزار نفر ساعت آموزش برگزار خواهد شد و با استعانت از خداوند متعال طی برنامه ریزی های انجام شده با توجه به اهمیت و ضرورت ارتقاء سطح دانش و مهارت نیروی انسانی و افزایش بهره وری شهرداران و کارکنان شهرداریها این دوره ها طبق جدول زمانبندی به پایان خواهد رسید.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group