امضای قرارداد همکاری آموزشی و پژوهشی میان سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران و دانشگاه پیام نور

 

IMG 6013

در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان با رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران با هدف توسعه همکاری های مشترک آموزشی و پژوهشی ، قرارداد همکاری امضا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر وحید افشین مهر رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران و هیئت همراه به منظور توسعه همکاری های مشترک آموزشی و پژوهشی با مهندس دهقان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار که با حضور دکتر خیراندیش مدیر آموزش سازمان و دکتر علیبازی معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان برگزار شد دو طرف درباره موضوعات مختلف علمی ، آموزشی و پژوهشی بحث و تبادل نظر کردند.

در ابتدای جلسه مهندس دهقان ضمن خیرمقدم، به معرفی سازمان و ظرفیت های آن پرداخت و اظهار داشت : پیرو تفاهم نامه ای که خرداد ماه سال جاری فی مابین استانداری تهران و سازمان همیاری شهرداریهای استان منعقد گردید کلیه امور آموزشی و پژوهشی، شهری و روستایی استانداری تهران به این سازمان واگذار شد.

دهقان با اشاره به جایگاه مهم آموزش و پژوهش در سیستم اداری افزود : سازمان همیاری شهرداریهای استان با توجه به اهمیت و ضرورت ارتقاء سطح دانش و مهارت نیروی انسانی و افزایش بهره وری شهرداران، کارکنان شهرداریها و دهیاریها و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان تصمیم به برگزاری دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری ضمن خدمت ذیل محتوای آموزشی منطبق با سرفصل های ابلاغی از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و شورای عالی استانها گرفته است.

در ادامه افشین مهر ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این قرارداد بیان کرد: دانشگاه پیام نور در نظر دارد بر ارتقای سطح کیفیت آموزش مدیران متمرکز شود تا شاهد کارآمدی بیشتری در نظام اداری کشور باشیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران ادامه داد: استفاده از توانمندی‌های استادان و مدرسان برجسته دانشگاه در آموزش‌های تخصصی و کاربردی و همچنین همکاری جهت انجام مطالعات راهبردی از جمله محورهای همکاری مشترک در این قرارداد است که انتظار می‌رود از این طریق، آموزش‌های مهارتی در سطح مدیران و کارشناسان توسعه یابد و این فرصت مناسبی است تا کیفیت آموزشی دوره‌ها ارتقا پیدا کند.

خیراندیش مدیر آموزش سازمان نیز با بیان اینکه سازمان همیاری شهرداریهای استان ظرفیت‌ مناسبی را در زمینه‌ تعاملات آموزشی و پژوهشی در اختیار دارد، گفت: با توجه به حرکت دانشگاه‌ پیام نور به سمت و سوی دوره‌های مهارتی،
با بررسی های بعمل آمده این آمادگی را دارد که در زمینه برگزاری و اجرای دوره‌های آموزشی مورد نیاز مدیران و کارکنان شهرداریها ، دهیاریها و شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت حضوری و غیر حضوری با این سازمان همکاری کند.

وی در ادامه افزود : دوره های آموزشی دهیاران ، مسئولین فنی و مسئولین مالی دهیاری ها از 26 شهریور ماه آغاز و تا اواخر آذرماه در قالب یک دوره 3 ماهه با حدود 130 هزار نفر ساعت آموزش برگزار خواهد شد و با استعانت از خداوند متعال طی برنامه ریزی های انجام شده دوره های آموزشی شهرداران نیز از اواسط مهرماه آغاز خواهد شد.

 

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group