نشست مدیرعامل سازمان همیاری با شهردارمنطقه ۱۰ تهران

 

نشست مدیرعامل سازمان همیاری با شهردارمنطقه ۱۰ تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ همیاری شهرداری‌های استان تهران، در مورخ  شنبه ۲۹ / مردادماه ‌ /۱۴۰۱ مهندس حسین دهقان مدیرعامل سازمان همیاری و *مهندس رضا شرفی * شهردار منطقه ۱۰ تهران در محل دفتر شهردار دیدار کردند.

در این نشست مهندس حسین دهقان‌ مدیرعامل سازمان مهندس ماندگار معاون فنی و عمرانی، آقای شيرزاد مدیر بازرگانی، مهندس عمرانی معاون سرمایه گذاری آقای خسروی مدیر روابط عمومی سازمان همیاری با مهندس شرفی شهردار منطقه ۱۰ دیدار و گفتگو کردند.

این نشست در خصوص همکاری دو جانبه و تعامل در پروژه های عمرانی، سرمایه گذاری، بازرگانی برگزار شد.

???? مهندس دهقان : با توجه به وظایف اساسی شهرداری ها در تامین نیازمندیهای شهری و تاسیسات مورد نیاز عمومی ، تامین کالا و خدمات ،انجام عملیات پیمانکاری در هر زمینه و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی، و تامین ماشین آلات سبک و سنگین، مورد نیاز شهرداری،سازمان همیاری میتواند بازوی توانمندی‌ برای شهرداری ها باشد.

▪️در سال جاری سازمان همیاری توانسته است با انعقاد قرارداد همکاری به عنوان یک همیار واقعی در کنار شهرداری های مناطق ۳ و ۷ تهران باشد.

▪️ شرکت های بهساز نگهدار شهر ، همیار شهر پارس و حامی عمران بنای شهر، که از زیر مجموعه ها و  شرکت‌های وابسته به سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران هستند توانسته اند با شهرداری‌های مناطق ۲۲ گانه تهران و شهرداری های استان تهران همکاری و همیاری بسیار خوبی داشته باشند.

▪️سازمان‌ همیاری امروزه بطور مستقیم به پروژه های شهرداری ها ورود میکند و این کار باعث تسریع در روند پروژه ها خواهد شد. که از اولویت‌های مهم برای شهرداری ها محسوب می‌شود.

▪️ ما می‌توانیم ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری منطقه ۱۰ تهران را در یک پروژه مطالعاتی بصورت دقیق و با تیم مجرب سازمان بررسی و به شهرداری منطقه ارائه دهیم.

????️ مهندس شرفی : همکاری هر چه بیشتر با سازمان همیاری  از اولویت های کاری این شهرداری  در جهت پیشبرد اهداف، و رفاه حال شهروندان محترم عنوان کردند.

▪️منطقه ۱۰ به عنوان یک منطقه کم برخوردار و با سرانه پایین فضای سبز نیازمند همکاری و همیاری این سازمان است، سازمان همیاری می‌تواند بال پروازی برای شهرداری ها باشد.

▪️ پروژه‌های  بسیار خوبی داریم که بزودی به سازمان همیاری واگذار و این سازمان با تسریع در کار باعث خوشحالی و خرسندي شهروندان محترم این منطقه و شهر تهران باشد.

 

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group