نشست مدیرعامل سازمان همیاری با بخشدار کن و دهیاران

 

نشست مدیرعامل سازمان همیاری با بخشدار کن و دهیاران

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ همیاری شهرداری‌های استان تهران، در مورخ   پنجشنبه ۲۳ / تیرماه ماه  /۱۴۰۱  مهندس حسین دهقان مدیرعامل سازمان همیاری و مهندس محمد تاجیک بخشدار کن و تمامی دهیاران این بخش در محل این بخشداری دیدار کردند.

در این نشست مهندس حسین دهقان‌ مدیرعامل سازمان مهندس ماندگار معاون فنی و عمرانی، آقای شيرزاد مدیر بازرگانی، مهندس عمرانی معاون سرمایه گذاری حضور داشتند، و با  بخشدار کن و تمامی دهیاران این بخش دیدار و گفتگو کردند. 

???? مهندس دهقان : ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت امام علی النقی الهادی مقام شاخص این امام رئوف را گرامی داشتند.

▪️ در حوزه های عمرانی ، بازرگانی ، سرمایه گذاری و اشتغال روستای حضور سازمان همیاری در کنار دهیاران  امنیت خاطری تا پایان پروژه ها میتواند باشد.

▪️معاونين و تیم مجرب سازمان آمادگی کامل دارند تا در محل دهیاری‌ها حاضر و بازدید میدانی به عمل آورده ،نظرات کارشناسی خود را بصورت مشاوره‌ای جهت پیشبرد اهداف دهیاران در اختیار آنان‌ قرار خواهند داد.

▪️سازمان همیاری به عنوان یک همیار  و بازوی توانمند و فنی در  کنار دهیاران حضور دارد و در راه رسیدن به اهداف و چشم انداز روشن تا تکميل پروژه‌ ها ایستاده است.

???? مهندس تاجیک : ضمن استقبال از همکاری دو جانبه فی مابین سازمان همیاری با بخشداری کن اظهار خرسندی کردند.

▪️ از ظرفیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران در جهت انجام پروژه‌ها، و رفاه حال شهروندان و روستایان محترم استفاده مفید را خواهیم برد.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group