نشست مدیرعامل سازمان همیاری با فرماندار تهران

 

نشست مدیرعامل سازمان همیاری با فرماندار تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ همیاری شهرداری‌های استان تهران، در مورخ   یکشنبه ۲۲ / خردادماه  /۱۴۰۱  مهندس حسین دهقان مدیرعامل سازمان همیاری و مهندس قاسم محمد تهرانی فرماندار تهران در محل این فرمانداری دیدار کردند.

در این نشست مهندس حسین دهقان‌ مدیرعامل سازمان مهندس رحیمی بابادی معاون بازرگانی،

مهندس ماندگار معاون فنی و عمرانی، مهندس ویسی‌نژاد معاون سرمایه گذاری و آقای شهرام خسروی مدیر روابط عمومی سازمان همیاری حضور داشتند، و با  مهندس قاسم محمدتهرانی فرماندار تهران و   معاون فنی و عمرانی  این فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.

???? مهندس دهقان : باتوجه به دستور مساعد استاندار محترم تهران و تفاهم نامه همكارى اداره كل روستايى استاندارى تهران و سازمان هميارى نسبت به تعامل و همكارى با دهياري هاى استان تهران، در زمینه پروژه‌های شاخص سرمایه‌گذاری، عمرانی و بازرگانی این سازمان آماده همکاری هرچه بیشتر با  فرمانداری این شهرستان میباشد.

▪️ ما باید بتوانیم خلق فرصت و سرمایه گذاری را فراهم آوریم.

▪️سازمان همیاری با برخی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران ، شهرداری های استان تهران، برخی فرمانداری ها ، بخشداری ها و دهیاری های استان تهران تعامل و همکاری دوجانبه داشته است.

▪️ در حوزه های عمرانی ، بازرگانی ، سرمایه گذاری ،اشتغال و تولید در روستاها سازمان همیاری در این راستا در کنار بخشداری ها و دهیاران  استان می باشد.

▪️در حوزه اشتغال‌زایی روستایی سازمان همیاری در سطح استان تهران می‌تواند گره گشایی بزرگی باشد.

▪️در حوزه گردشگری شهرستان تهران بخش کن و سولقان می‌تواند یک مکان بسیار عالی برای جذب گردشگران باشد، و سازمان همیاری به عنوان یک همیار  و بازوی توانمند در  کنار این شهرستان ایستاده است.

▪️با سود حاصله از پروژه‌های که سازمان همیاری اجرایی می‌کند، در شهرها و دهیاری‌های کم برخوردار پروژه‌های عمرانی جهت رفاه حال ساکنين آنجا صورت خواهد گرفت.

???? مهندس تهرانی : ضمن استقبال از همکاری دو جانبه فی مابین سازمان همیاری با این شهرستان اظهار خرسندی کردند.

▪️ از ظرفیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران در جهت انجام پروژه‌ها، شاخص دهیاری‌ها استفاده مفید را خواهیم برد.

▪️دهیاری‌ها استان تهران و این شهرستان می‌بایست از ظرفیت‌های بالقوه سازمان همیاری و خدمات خوب آنها استفاده مفید را ببرند.

▪ بزودی جلسه ای با حضور بخشداران و تمامی دهیاران شهرستان تهران با سازمان همیاری در محل فرمانداری خواهیم داشت.

▪️ مرتضی گرد با توجه به اینکه بالغ بر سی هزار سکنه دارد هنوز جزو روستا های این شهرستان محسوب می‌شود و می‌بایست از ظرفیت‌های بسیار عالی سازمان همیاری در این منطقه استفاده کرد.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group