نشست مدیرعامل سازمان همیاری با بخشدار مرکزی ورامین و دهیاران

 

نشست مدیرعامل سازمان همیاری با بخشدار مرکزی ورامین و دهیاران

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ همیاری شهرداری‌های استان تهران، در مورخ   پنجشنبه ۱۲ / خردادماه  /۱۴۰۱  مهندس حسین دهقان مدیرعامل سازمان همیاری و مهندس سید محمد زاهدی بخشدار مرکزی شهرستان ورامین  و تمامی دهیاران این بخش در محل این بخشداری دیدار کردند.

در این نشست مهندس حسین دهقان‌ مدیرعامل سازمان مهندس ماندگار معاون فنی و عمرانی، مهندس رحیمی بابادی معاون بازرگانی ،مهندس ویسی‌نژاد معاون سرمایه گذاری و آقای شهرام خسروی مدیر روابط عمومی سازمان همیاری حضور داشتند، و با  بخشدار مرکزی و تمامی دهیاران این بخش دیدار و گفتگو کردند.

???? مهندس دهقان : ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد مقام شاخص آنها را گرامی داشتند.

▪️باتوجه به دستور مساعد استاندار محترم تهران و تفاهم نامه همكارى اداره كل روستايى استاندارى تهران و سازمان هميارى نسبت به تعامل و همكارى با دهياريهاى استان تهران، در زمینه پروژه‌های شاخص سرمایه‌گذاری، عمرانی و بازرگانی این سازمان آماده همکاری هرچه بیشتر با این دهیاری‌ها میباشد.

▪️روند و رویکرد سازمان همیاری ۱۴۰۱ با ادوار گذشته کاملا متفاوت است‌.

▪️ در حوزه های عمرانی ، بازرگانی ، سرمایه گذاری و اشتغال روستای حضور سازمان همیاری در کنار دهیاران پایان دغدغه های آنها و  امنیت خاطری تا پایان پروژه ها میتواند باشد.

▪️معاونين و تیم مجرب سازمان در محل دهیاری‌ها حاضر و بازدید میدانی به عمل آورده و نظرات کارشناسی خود را جهت پیشبرد اهداف دهیاری‌ها اعلام نمایند.

▪️سازمان همیاری به عنوان یک همیار  و بازوی توانمند و فنی در  کنار دهیاران حضور دارد و در راه رسیدن به اهداف و چشم انداز روشن تا تکميل پروژه‌ ها ایستاده است.

▪️با سود حاصله از پروژه‌های که سازمان همیاری اجرایی می‌کند، در شهرها و دهیاری‌های کم برخوردار پروژه‌های عمرانی جهت رفاه حال ساکنين آنجا صورت خواهد گرفت.

???? مهندس زاهدی : ضمن استقبال از همکاری دو جانبه فی مابین سازمان همیاری با بخشداری مرکزی این شهرستان اظهار خرسندی کردند.

▪️ از ظرفیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران در جهت انجام پروژه‌ها، و رفاه حال شهروندان و روستایان محترم استفاده مفید را خواهیم برد.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group