نشست مدیرعامل سازمان همیاری با فرماندار شهرستان اسلامشهر

 

نشست مدیرعامل سازمان همیاری با فرماندار شهرستان اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ همیاری شهرداری‌های استان تهران، در مورخ   سه شنبه ۱۰ / خردادماه  /۱۴۰۱  مهندس حسین دهقان مدیرعامل سازمان همیاری و مهندس حسین حبیبی فرماندار  شهرستان اسلامشهر در محل این فرمانداری دیدار کردند.

در این نشست مهندس حسین دهقان‌ مدیرعامل سازمان مهندس ماندگار معاون فنی و عمرانی، مهندس رحیمی بابادی معاون بازرگانی و مهندس ویسی‌نژاد معاون سرمایه گذاری سازمان همیاری حضور داشتند، و با فرماندار ،  بخشدار احمد آباد مستوفی و مهندس سرمدی  معاون عمرانی  این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

???? مهندس دهقان : باتوجه به دستور مساعد استاندار محترم تهران و تفاهم نامه همكارى اداره كل روستايى استاندارى تهران و سازمان هميارى نسبت به تعامل و همكارى با دهياريهاى استان تهران، در زمینه پروژه‌های شاخص سرمایه‌گذاری، عمرانی و بازرگانی این سازمان آماده همکاری هرچه بیشتر با این دهیاری‌ها میباشد.

 ▪️جلسه ای فی مابین بخشداران و دهیاران  شهرستان با معاونت های سازمان همیاری برگزار شود.

▪️معاونين و تیم مجرب خود در محل دهیاری‌ها حاضر و بازدید میدانی به عمل آورده و نظرات کارشناسی خود را جهت پیشبرد اهداف دهیاری‌ها اعلام نمایند.

▪️سازمان همیاری به عنوان یک همیار  و بازوی توانمند و فنی در  کنار این شهرستان در راه رسیدن به اهداف و چشم انداز روشن تا تکميل پروژه‌ ها ایستاده است.

 ???? مهندس حبیبی : ضمن استقبال از همکاری دو جانبه فی مابین سازمان همیاری با فرمانداری این شهرستان اظهار خرسندی کردند.

▪️ از ظرفیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران در جهت انجام پروژه‌ها، و رفاه حال شهروندان محترم استفاده مفید را خواهیم برد.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group