.
چهارشنبه 12 بهمن 1401.
تاریخ امروز :

نشست مدیر عامل سازمان با فرماندار شمیرانات

نشست مدیرعامل سازمان همیاری با فرماندار شهرستان شمیرانات

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ همیاری شهرداری‌های استان تهران، در مورخ   چهارشنبه ۳۱ / فرودین ماه‌ /۱۴۰۱  مهندس حسین دهقان مدیرعامل سازمان همیاری و مهندس مجتبی ذاکریان فرماندار  شهرستان شمیرانات در محل این فرمانداری دیدار کردند.

در این نشست مهندس حسین دهقان‌ مدیرعامل سازمان مهندس ماندگار معاون فنی و عمرانی، مهندس ویسی‌نژاد معاون سرمایه گذاری و آقای شهرام خسروی مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های حضور داشتند، و با مهندس زاکریان دیدار و گفتگو کردند.

 مهندس دهقان : باتوجه به دستور مساعد استاندار محترم تهران و تفاهم نامه همكارى اداره كل روستايى استاندارى تهران و سازمان هميارى نسبت به تعامل و همكارى با دهياريهاى استان تهران، در زمینه پروژه‌های شاخص سرمایه‌گذاری، عمرانی و بازرگانی این سازمان آماده همکاری هرچه بیشتر با این شهرداری میباشد.

 ▪️جلسه ای فی مابین بخشداران آن  شهرستان با معاونت های سازمان همیاری برگزار شود.

▪️معاونين و تیم مجرب خود در محل دهیاری‌ها حاضر و بازدید میدانی به عمل آورده و نظرات کارشناسی خود را جهت پیشبرد اهداف دهیاری‌ها اعلام نمایند.

▪️شهرستان شمیرانات از قطب های گردشگری  استان تهران محسوب میباشد و سازمان همیاری به عنوان یک همیار  و بازوی توانمند و فنی در  کنار این شهرستان در راه رسیدن به اهداف و چشم انداز روشن تا تکميل پروژه‌ ها ایستاده است.

 مهندس زاکریان : فرماندار شهرستان  ضمن استقبال از همکاری دو جانبه فی مابین سازمان همیاری با دهیاری‌های این شهرستان اظهار خرسندی کردند.

 

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group