اساسنامه سازمان همیاری شهرداری‌ها نیاز به تغییر دارد

سازمان همیاری شهرداری ها را می توان به چشم یک بنگاه اقتصادی و تولیدی نگاه کرد.به گزارش خبرنگار ایلنا،«فتح الله طیبی» در گردهمایی مدیران مناطق پنج گانه سازمان همیاری شهرداری‌های کشور که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، ‌ اظهار داشت: اساسنامه سازمان نیاز به تغییر دارد، چرا که با این اساسنامه عملآ امکان رقابت با دنیای پیشرفته کنونی وجود ندارد.به گزارش خبرگزاری ایلنا از استان کرمانشاه، دبیر مناطق پنجگانه سازمان همیاری شهرداری‌های کشور تغییر در اساسنامه برای تغییر در روند مدیریتی سازمان همیاری شهرداری‌ها را یک ضرورت برشمرد و گفت: این اساسنامه امکان فعالیت آزادانه مدیران برای رقابت با دنیای مدرن امروزی را گرفته است.

طیبی با بیان اینکه سازمان همیاری شهرداری‌ها را می‌توان به چشم یک بنگاه اقتصادی نگاه کرد، افزود: سهامداران این بنگاه را شهرداران تشکیل می‌دهند و آن‌ها نیز نمایندگان مردم هستند بنابراین باید از حمایت‌های کافی جهت ارائه بهترین خدمات به مردم برخوردار باشد.

رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران، قانومداری را سرلوحه مدیران کل این سازمان دانست و گفت: باید آسیب‌های موجود شناسایی و اقدامات عملی برای حل آن‌ها انجام شود.

وی همچنین خواستار تعامل بیشتر سازمان همیاری شهرداری‌های کشور با یکدیگر شد و افزود: این تعامل می‌تواند به تبادل اطلاعات و امکانات موجود ختم شود که در پیشبرد امور هم قطعا اثرگذار خواهد بود.

طیبی در پایان از سازمان همیاری شهرداری‌ها به عنوان بهترین حلقه ارتباطی میان مردم و دولت یاد کرد و خواستار تعامل بیشتر مدیران سایر دستگاه‌های اجرایی با آن شد.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group