مذاکرات مقدماتی جهت احداث شهرک سینماگران

مدیرعامل و معاونین سازمان همیاری شهرداری استان تهران، میزبان اعضاء هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران و چند تن از هنرمندان سینما و تلویزیون بودند.

در این دیدار که با موضوع ساخت شهرک مسکونی سینماگران تشکیل شده بود، آقای طیبی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، بر طرف کردن دغدغه سینماگران در خصوص موضوعات ابتدایی زندگی از قبیل مسکن، بیمه، درمان و … را وظیفه همه مسئولین دانسته و تاکید کرد: سازمان همیاری شهرداری استان تهران با توجه به ماموریت های خود، آمادگی این را دارد تا در زمینه تهیه مسکن سینماگران همه امکانات خود را بسیج نماید، در سالی که مزین به نام فرهنگ و اقتصاد است، وظیفه ماست که با مدیریتی جهادی هر چه در توان داریم برای تحقق شعار امسال بکار بندیم.1 (13)

 

 

در ادامه آقای ایرج محمدی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلم سازی ایران ضمن تشکر از جناب آقای طیبی و معاونین محترم سازمان همیاری شهرداری خاطر نشان کرد، بسیاری از هنرمندان سینما و تلویزیون از مسکن مناسب و در خور برخوردار نبوده و می بایست تلاشی جدی در این خصوص انجام گیرد. ایراد اصلی عدم نتیجه بخشی اقدامات قبلی یکدست نبودن و عدم پیگیری تلاش ها بوده است، امروز که این انجمن صنفی به پشتوانه ۵۰۰ شرکت و موسسه در سراسر کشور قصد ورود به این عرصه بزرگ را دارد، جز با حمایت و پشتیبانی نهادی چون سازمان همیاری شهرداری، در حصول نتیجه موفق نخواهد بود.

 

1 (12)

 

در ادامه این دیدار آقایان اسماعیل عفیفه، رسول توکلی، حسن فتحی ، سعید آقاخانی، حسین محجوب، علیرضا کریم زاده ، محمد تن و مهدی کوهیان و سرکار خانم پروانه مرزبان با ذکر نکاتی ابراز امیدواری کردند تا این گونه جلسات ادامه یابد و بر خلاف وعده های قبلی مسئولین مختلف، منجر به نتیجه عملی شود.

 

1 (9)

 

آقای طیبی با تائید اظهارات حاضرین، تاکید کرد: من امروز با همه معاونین سازمان در این جلسه حاضر شدم تا عزم جدی خود را برای عملی کردن مصوبات این جلسه را نشان دهم.

 

1 (6)

 

به همین منظور بهتر است از همین امروز کارگروهی تشکیل گردد تا تحقق وعده های این جلسه را پیگیری و اجرایی نماید.

 

1 (10)

در پایان جناب آقای طیبی به کلیه معاونین خود ماموریت داد تا با نمایندگان انجمن صنفی آقایان علیرضا کریم زاده، مهدی کوهیان، محمد تن و خانم مرزبان کارگروه مورد نظر را تشکیل دهند، در این جلسه آقای علیرضا کریم زاده به عنوان دبیر این کارگروه توسط طرفین انتخاب و معرفی گردید.

معرفی مدیرعامل

  

حسین دهقان

مدیر عامل  سازمان همیاری

شهرداریهای استان تهران

ثبت نام پیمانکاران

WhatsApp Image 2021 04 18 at 08.44.46

بانک اطلاعات مشاوران

پیوند ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کلیه حقوق وبسایت متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان تهران می باشد

Back to Top

Template Design:Dima Group